טואלטיקה

טואלטיקה


העלייה הגוברת במודעות להליכים ולחשיבות השימוש ברכיבים טבעיים במזון ובמוצרים הבאים במגע ישיר עם הגוף מחלחלת כבר שנים גם לעולמות המשלימים של מוצרי הטיפוח, הטואלטיקה וההיגיינה.

שילובים רבים של צמחים שמנים ורכיבים טבעיים שימשו מאז ומתמיד לטיפוח ולצרכים אסתטיים וההבנה בשילוב הקדמה הטכנולוגית העכשווית מאפשרת לצרכנים רבים לקבל מוצרים ללא רכיבים מן החי, המבוססים על רכיבים טבעיים בלבד וללא כימיקלים או חומרים משמרים.

בקטגוריית הטיפוח וההיגיינה שלנו ניתן למצוא את סדרת סבוני Medimix המשווקת סבונים ייחודיים המבוססים על 36 צמחים איורוודיים (צמחי מרפא הודיים) ומשמשים לניקוי עמוק ויסודי של העור גם לבעלי בעיות עור שונות.

בנוסף ניתן למצוא בקטגוריה מבחר גדול של צבעים לשיער של המוג האיטלקי Bio Kap המציע צבעי שיער טבעיים, ספריי לצביעה מהירה ומוצרי טיפוח לשיער  המבוססים על צמחים אורגניים ללא חומרים רעילים, ללא ניסויים בבעלי חיים, שמותאמים לטבעונים.

בנוסף, ניתן למצוא בקטגוריה 12 גוונים של עפרונות עיניים טבעיים אורגנים של המותג Unique Herbals ההודי המיועדים לשימוש למניעת רגישות בעיניים ולטיפול בעיניים רגישות.

לאחרונה נוספו לקטגוריה גם מוצרי טיפוח אורגניים ייעודיים לתינוקות הכוללים קרם גוף ושמפו של המותג האיטלקי Natures שלא מכילים פאראבנים, פאראפינים, שמנים מינרליים, OMG, SLS, DEA . SLES, משמרי פורמלדהיד ניקל או אלרגנים.  לא נוסה על בעלי חיים ומתאימים לשימוש טבעונים.

בנוסף נוספו לקטגוריה מוצרי טיפוח נוספים הכוללים חמאת שיאה טבעית וחימר ירוק של המותג Nature Oil , סבון אגוזים אקוקלין לניקוי כללי, קרם אלוורה מועשר בצמחים  ועוד.


נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA