מזון טבעי


מה שאנחנו אוכלים משפיע על הבריאות הגופנית שלנו וגם על הבריאות הנפשית שלנו. יותר ויותר אנשים בארץ ובעולם עוברים לשימוש במוצרי מזון טבעיים יותר פחות מעובדים מטעמים שונים.

  1. מוצרים טבעוניים- ישראל היא המדינה המובילה בכמות לנפש בבחירה באורח החיים הטבעוני שכולל אכילת מזון מן הצומח וללא כל מוצרים מן החי. עבור אנשים רבים הבוחרים באורח החיים הטבעוני דרוש שפע של מזונות העשיר בערכים תזונתיים גבוהים של חלבון, סוגי קמחים שונים וסוגי מוצרים מוכנים שלא כוללים ביצים/חלב /דבש וכד'.


בטבע ירוק שמנו לנו כדגל לייצר מוצרים איכותיים, 100% טבעיים ללא מוצרים מן החי ובזכותם קהל גדול גם של טבעוניים מוצא בקטגורית המזון הטבעי חומרי גלם ומוצרי מזון רבים ומגוונים תחת קורת גג אחת. 


  1. מוצרים ללא גלוטן- יותר ויותר אנשים בוחרים לאכול מוצרים ללא גלוטן. לרובם הגדול יש אצלנו באתר היצע מרשים ומספק. מקמחים ללא גלוטן של המוג שי של הטבע, מוצרים בוואקום ומוצרים ללא קמחים. 


  1. מוצרי מזון מוכנים  מחומרים טבעיים בלבד. אנחנו בטבע ירוק רואים חשיבות גדולה לייצר מוצרים איכותיים ללא סוכר לבן, ללא חומרים משמרים/חומרי טעם וריח מלאכותיים  ועם מינימום שימוש בחומרים משמרים. המוצרים שאנו מייצרים מלווים בביקורות מחמירות של מנהל מזון ומעבדה ומיוצרים במתכונים חדשים ומגוונים שאנחנו מחדשים מעת לעת.  


ניתן למצוא בקטגורית המזון הטבעי שלנו עוגיות מקמח כוסמין , עוגיות טבעיות נוספות, קרקרים מקמחים שונים /ללא קמחים, חומרי גלם לאפייה, קמחים וקטניות, ממרחים של המותג ארוניה, שמני מאכל, חטיפי שלווה, חטיפי אנרגיה, חטיפי בריאות, חטיפי חלבון ועוד ועוד.


באתר ניתן גם למצוא מתכונים שונים ומגוונים של איריס גרינשפון ועוד ולהנות מארוחות על טהרת הרכיבים הטבעיים הכי טובים שיש היום בשוק ובמחירים אטרקטיביים .


כל מה שנשאר הוא למלא את הסל ולהינותנגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA